کلاس خصوصی

برگزاری کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و مشاوره پروژه در نیرا سیستم

اطلاعات بیشتر
تدریس خصوصی دوره های کاربردی نیراسیستم

معرفی کلاس های خصوصی نیراسیستم

تدریس خصوصی مهارت های عملی و فنی توسط مهندسین شاغل در صنعت و باتجربه با هدف توانمندسازی و ایجاد مهارت در بالاترین سطح ممکن یکی دیگر از خدمات آموزشی مرکز آموزش نیرا سیستم می باشد. سرفصل آموزشی در کلاس های خصوصی متناسب با نیاز فراگیر تنظیم و ارائه می گردد. هم چنین امکان برگزاری کلاس مشاوره پروژه با هدف طراحی و اجرای پروژه های فنی و مهندسی در نیرا سیستم فراهم می باشد. لازم به ذکر است امکان برگزاری این دوره ها هم در مرکز آموزش و هم در محل مورد نظر متقاضی در شهر تهران و نیز به صورت آنلاین در سراسر ایران و سایر کشورها نیز فراهم گردیده است .

اساتید صنعتی و با تجربه

بهره گیری از مهندسین با تجربه و شاغل در صنعت به عنوان مدرس با هدف انتقال تجربه های صنعتی

آموزش پروژه محور

استفاده از بروزترین تجهیزات فنی و با کیفیت جهت آموزش عملی و مبتنی بر پروژه در طول مدت یادگیری

سرفصل اختصاصی

برگزاری کلاس خصوصی متناسب با نیاز و سرفصل اختصاصی مورد نظر فراگیر و کاملا شخصی سازی شده

آموزش در محل فراگیر

امکان برگزاری کلاس خصوصی در محل مورد نظر فراگیر در صورت موافقت مدرس دوره در شهر تهران

آموزش غیرحضوری

امکان برگزاری دوره خصوصی در بستر وب و به صورت آنلاین ویژه متقاضیانی که امکان حضور در آموزشگاه را ندارند

گواهی نامه معتبر

امکان صدور مدرک و گواهی نامه معتبر مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور پس از احراز صلاحیت فراگیر

درخواست کلاس خصوصی در نیراسیستم

آموزش خصوصی و نیمه خصوصی نیراسیستم در زمینه مهارت های کاربردی ، سیستم های نهفته ، نرم افزارهای مهندسی ، برنامه نویسی و IT با مجرب ترین اساتید صنعتی برنامه ریزی و اجرا می شود.

برای ثبت درخواست خود در جهت استفاده از خدمات تدریس خصوصی در نیراسیستم با استفاده از فرم زیر اطلاعات خود را برای ارسال بفرمایید.همکاران ما در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول

دوره های خصوصی نیراسیستم به افرادی توصیه می شود که می خواهند مطابق با برنامه مشخص خود به صورت فردی برای ارتقای سطح مهارتی خود اقدام کنند و امکان حضور در دوره های گروهی را ندارند.
یادگیری مهارت مطابق با سرفصل و محتوای شخصی سازی شده نیرا سیستم در یک زمینه فنی و بهره گیری کامل از زمان مدرس برای رفع اشکال و هم چنین انعطاف در برنامه ریزی جلسات دوره از مزایای کلاس های خصوصی نیرا می باشد.
پس از تکمیل فرم درخواست کلاس خصوصی و تماس همکاران نیراسیستم جهت بررسی دقیق نیازمندی فراگیر، سرفصل مورد نظر با مدرس بررسی قرار می گیرد و پس از تایید مدرس هماهنگی لازم با فراگیر برای برنامه ریزی زمان برگزاری جلسات انجام می شود.
در صورت موافقت مدرس برای حضور در محل فراگیر امکان اجرای کلاس در خارج از محل آموزشگاه فراهم است.
پس از تکمیل فرم درخواست کلاس خصوصی و تماس همکاران نیراسیستم جهت بررسی دقیق نیازمندی فراگیر، سرفصل مورد نظر با مدرس بررسی قرار می گیرد و پس از تایید مدرس هماهنگی لازم با فراگیر برای برنامه ریزی زمان برگزاری جلسات انجام می شود.
برای کلیه متقاضیانی که از سایر کشورها درخواست برگزاری کلاس دارند و یا به هر دلیلی امکان حضور در آموزشگاه را ندارند برگزاری دوره خصوصی به صورت آنلاین فراهم شده است.
بله. آموزش های آنلاین به صورت خصوصی و متناسب با نیاز فراگیر برای ایرانیان مقیم سایر کشورها توسط نیرا سیستم ارائه می گردد.