پذیرش کارآموز برق الکترونیک در نیراسیستم

مرکز آموزش نیراسیستم با هدف ایجاد شرایط مناسب برای دانشجویان برق و الکترونیک جهت سپری نمودن دوره کارآموزی به شکل مفید و با هدف کسب مهارت در دوره های مورد نیاز صنعت و بازار کار، 4 سبک متفاوت به شرح زیر ارائه داده است که علاقه مندان میتوانند در صورت تمایل یکی از آنها را انتخاب کنند.

ارتقای دانش فنی

شرکت نیرا سیستم با طراحی برنامه آموزشی برای تمامی کارآموزان زمینه ارتقای دانش فنی ایشان را مهیا می کند

کسب تجربه فنی

حضور در کنار کارشناسان و مهندسین با تجربه فرصت کسب تجربه انجام پروژه های فنی و صنعتی را ایجاد می کند

تجربه رفتار سازمانی

یادگیری اصول رفتار سازمانی از دیگر مزایای کارآموزی و حضور در تیم های فنی شرکت نیرا سیستم می باشد

گواهی نامه کارآموزی

کارآموزان با کسب تاییدیه صلاحیت فنی از سرپرست فنی شرکت موفق به دریافت گواهی نامه کارآموزی از شرکت نیرا سیستم می شوند

مراحل جذب کارآموز در شرکت نیراسیستم

مراحل لازم جهت پذیرش در برنامه کارآموزی شرکت نیراسیستم به شرح زیر می باشد . لازم به ذکر است دانشجویانی که قصد سپری کردن واحد کارآموزی دانشگاه را دارند نیز می توانند در برنامه کارآموزی نیراسیستم پذیرش شوند و هیچ گونه محدودیتی برای افراد وجود ندارد .

1 - انتخاب سبک کارآموزی

1 - انتخاب سبک کارآموزی

با انتخاب یکی از سبک های تشریح شده و تکمیل اطلاعات لازم درخواست خود را جهت حضور در برنامه کارآموزی ثبت نمایید

2 - مصاحبه حضوری

2 - مصاحبه حضوری

در این مرحله برای آشنایی و سنجش مهارت های فنی شما جلسه مصاحبه حضوری با یکی از کارشناسان شرکت تنظیم می گردد

3 -
                بررسی شرایط

3 - بررسی شرایط

شرایط پذیرش افراد مصاحبه شده توسط مدیران شرکت مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید پذیرش می شوند

4 -
                عقد قرارداد کارآموزی نیراسیستم

4 - عقد قرارداد

مرحله آخر ورود به برنامه کارآموزی عقد قرارداد کارآموزی و یا دریافت نامه کارآموزی از دانشگاه محل تحصیل می باشد

سبک های کارآموزی نیراسیستم

طرح کار و یادگیری

طرح کار و یادگیری

جذب کارآموز بدون هیچ گونه مهارت و توانمندی

در این سبک دانشجویانی پذیرش می شوند که هیچ گونه مهارت فنی در زمینه برق و الکترونیک ندارند و در حقیقت از توانمندی لازم جهت انجام پروژه و فعالیت در واحدهای فنی برخوردار نیستند . کارآموزان در این سبک می توانند در یکی از دوره های آموزشی نیراسیستم به صورت رایگان ثبت نام کنند و بدین وسیله یک مهارت مورد نیاز بازارکار را کسب نمایند و به ازای آن، ساعات کارآموزی خود را صرف امور مختلف واحدهای اجرایی مرکز از قبیل فعالیت های تحقیقاتی ، تبلیغاتی ، اداری، تولید محتوا ، اجرایی و... نمایند. بازه اجرای این سبک حداکثر 3 ماه (به مدت 2 الی 3 روز زمان گذاری در هفته) می باشد .

طرح کار و مهارت

طرح کار و مهارت

جذب کارآموز با هدف ورود به بازار کار

دانشجویان و فارغ التحصیلان مشتاق برای ورود به بازارکار با انتخاب این سبک می توانند مهارت های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری جهت ورود به بازارکار را به شکل کاملا عملی و تجربی کسب نمایند . بازه زمانی اجرای این طرح 9 ماه (به صورت نیمه وقت) می باشد و کارآموز بعد از عقد قرارداد در واحد تولید مجموعه نیراسیستم پذیرش خواهد شد و به مونتاژ، طراحی و تولید انواع محصولات و بردهای الکترونیکی می پردازد.همچنین مهارت های مختلفی از جمله برنامه نویسی ، طراحی بردهای مدارچاپی ، پیاده سازی مدارهای میکروکنترلری در این سبک برای کارآموز ایجاد خواهد شد .

طرح کار و دانش

طرح کار و دانش

جذب کارآموز در دوره های آموزشی

این طرح به دانشجویانی پیشنهاد می شود که زمان کافی و مناسب جهت گذراندن دوره کارآموزی به صورت کامل را ندارند. در این طرح کارآموز در 2 دوره آموزشی به انتخاب خود شرکت می نماید و ضمن یادگیری دو مهارت مورد نیاز بازارکار با انجام پروژه و تمرین های مختلف در طول دوره به صورت کاملا عملی و فنی با مهارت مورد نظر آشنا می شود . لازم به ذکر است در این سبک میزان حضور در مرکز فقط به اندازه مدت زمان دوره های آموزشی می باشد و مابقی زمان کارآموزی به انجام پروژه اختصاص می یابد . هزینه مربوط به دوره های آموزشی مطابق با دوره های عادی مرکز محاسبه می گردد.

طرح کار و تجربه

طرح کار و تجربه

جذب کارآموز دارای مهارت و توانمندی فنی

در این طرح کارآموز تحت نظارت کارشناسان فنی شرکت نیراسیستم فعالیت می کند و با انجام پروژه های مختلف ضمن کسب تجربه جدید، مهارت های قبلی خود را تقویت می نماید. بازه زمانی اجرای این طرح 6 ماه (به صورت نیمه وقت) می باشد . این طرح به دانشجویانی پیشنهاد می شود که دارای مهارت های فنی به میزان مطلوب هستند و توانایی انجام پروژه های مختلف در زمینه الکترونیک از قبیل طراحی مدار چاپی PCB ، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی میکروکنترلرهای ARM ، AVR و ... را دارا می باشند و با انجام پروژه های فنی فرصت کسب تجربه بیشتر را بدست می آورند.

نظرات دانشجویان

Make the future now

آینده را اکنون بساز

عضویت در باشگاه نیراسیستم یا نیاز به مشاوره دارم