مشاوره تحصیلی نیراتلنت

مشاوره تحصیلی

اهمیت یادگیری دروس دانشگاهی و تسلط بر مباحث فنی که در آینده شغلی مهندسین موثر خواهد بود یکی از چالش های این روزهای دانشجویان است . مشاورین نیرا تلنت در این زمینه به دانشجویان در حال تحصیل کمک می کنند تا شاهد کیفیت بهتر یادگیری در این دوران باشند .

مشاوره شغلی نیراتلنت

مشاوره شغلی

در مسیر رسیدن به شغل مناسب مواردی همچون شناخت کافی از وضعیت بازارکار، شناخت مهارت های مورد نیاز صنعت، اصول شرکت در جلسه مصاحبه شغلی ، تنظیم رزومه فردی مناسب و استاندارد، ارتقای شغلی و ... نیاز به مشاوره و طراحی مسیر موفقیت شغلی دارد که در موفقیت افراد نقش تعیین کننده ای دارد .

مشاوره کسب وکار نیراتلنت

مشاوره کسب وکار

تیم مشاورین نیرا تلنت از طریق مشاوره در خصوص پرورش ایده های منجر به کارآفرینی یا خویش فرمایی، نگارش طرح کسب و کار ، تدوین برنامه کسب و کار ، اصول راه اندازی کسب و کارها و استارت آپ ها، رفتار سازمانی، توسعه نیروی انسانی و ... به کسب و کارها کمک می کند .

خدمات مشاوره ای نیراتلنت

برنامه توسعه فردی

توسعه فردی به عنوان یکی از نیازهای انسان در عصر فناوری مورد توجه قرار دارد. شناخت توانایی‌ها، استعدادها، شایستگی‌ها و مهارت‌های فردی در راه دستیابی به اهداف زندگی نیازمند به کارگیری روش ها و تکنیک های اصولی است که تحت عنوان برنامه توسعه فردی در نیرا تلنت به افراد ارائه می شود .

برنامه پشتیبانی تحصیلی

هدایت دانشجویان در طول دوران تحصیل جهت انتخاب رشته تحصیلی مناسب، برنامه ریزی تحصیلی با تحلیل آینده شغلی ، ادامه تحصیل تحت عنوان برنامه پشتیبانی تحصیلی در نیرا تلنت ارائه می شود .

مشاوره تکنیکال

ارائه مشاوره های فنی در اجرای پروژه ها و یا طراحی محصولات در زمینه برق ، الکترونیک ، سیستم های نهفته ، اینترنت اشیا و ... توسط کارشناسان فنی و با تجربه از دیگر خدمات نیرا تلنت می باشد .

برنامه هدایت شغلی

ارتباط نزدیک تیم نیرا تلنت با شرکت های صنعتی ، دانش بنیان و کارخانه های تولیدی منجر به تامین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز این شرکت ها شده است و بدین منظور سرویس هدایت شغلی با هدف برنامه ریزی برای توسعه مهارت ها ، ایجاد آمادگی لازم در متقاضی برای ورود به صنعت و در نهایت معرفی به صنایع برای علاقمندان طراحی شده است.


چرا به مشاوره نیاز دارم ؟

این سوالی هست که خیلی از افراد در مواجهه با مشکلات و چالش های پیش رو از خودشون می پرسن . اگه شما هم به خودشناسی بیشتر ، یادگیری فرآیند تصمیم گیری مناسب ، استفاده از تجربه افراد موفق دارید و میخواید تو مسیر موفقیت حرکت کنید مشاوره می تونه به شما سرعت بده و از افتادن تو دام اشتباهات غیر قابل جبران جلوگیری کنه .

- اگه تو دوران دانشجویی مشغول به کار بشم خوبه یا بد ؟ و اینکه چه شغلی رو باید انتخاب کنم ؟ اصلا کسی هست به دانشجو کار بده ؟

- اگه ارشد بگیرم شغل و درآمد بهتری پیدا می کنم ؟ از درسایی که تو دانشگاه یاد میگریم کدوماش تو کارم اثر داره ؟

- برای اینکه بتونم تحصیلاتم رو تو یه دانشگاه خارجی ادامه بدم باید چیکار کنم ؟

- تسلط به چه مهارت هایی تو استخدام من نقش موثر داره ؟ بازارکار به چه مهارت هایی احتیاج داره ؟

- تو رشته تحصیلی من چه شغلی درآمد بیشتری داره ؟

- منم می تونم کارآفرین بشم ؟ آیا کارآفرینی تو این وضعیت کشور کار درستی هست ؟

- هیچ کدوم از هدف هایی که تعیین می کنم محقق نمیشه و نمی تونم درست برنامه ریزی کنم !

- چطوری می تونم تمرکزم تو انجام فعالیت هارو افزایش بدم ؟

- چطور می تونم شبکه ارتباطیم رو توسعه بدم و با افراد بیشتری آشنا بشم ؟

- تیم ما به دلیل تازه کار بودن نمی دونه که مسائل حقوقی و مالی تو یه استارت آپ چطور باید حل بشه ؟

- برای افزایش بهره وری کارکنان و نیروی انسانی چه برنامه های بهترین خروجی رو می تونه داشته باشه ؟

- برای افزایش فروش و درآمد شرکت چه راهکارهایی وجود داره ؟

اعضای تیم مشاوره نیراتلنت

مهندس محسن رضوانیان

مهندس محسن رضوانیان

مهندس محمد جعفر یادگاری

مهندس محمد جعفر یادگاری

مهندس احسان مجیدی

مهندس احسان مجیدی

مهندس حمید نجفی

مهندس حمید نجفی

Make the future now

آینده را اکنون بساز