آموزش برنامه نویسی RUST

RUST از زبان های جدیدی می باشد که در تمامی شاخه های برنامه نویسی سیستم های نهفته، گیم ها، وب و… استفاده می شود. در دوره آموزش برنامه نویسی RUST بصورت پروژه محور تمامی موارد آموزش داده میشود.

8
1,100,000 تومان

آموزش اینترنت اشیا مبتنی بر ماژول ESP32

در این ویدیو آموزشی فراگیران مباحث پیشرفته اینترنت اشیا مبتنی بر ماژول ESP32 و مباحث پیشرفته مانند آموزش ارسال و دریافت دیتا از طریق پروتکل ارتباطی MQTT، راه اندازی دوربین Camera توسط  ماژول ESP32-CAM،راه اندازی Bluetooth 4.2 ماژول ESP32، نحوه پیاده سازی RTOS در ماژول های ESP32 آموزش داده خواهد شد. را آموزش خواهند دید. لازم به ذکر هست که گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا برای شرکت کنندگان در دوره ویدئویی که نمره لازم در آزمون پایانی را کسب کنند،صادر خواهد شد.

37
850,000 تومان

آموزش میکروکنترلر ARMSTM32 مقدماتی

شرکت کنندگان در دوره ویدئویی ARMSTM32 مقدماتی نحوه راه اندازی واحدهای مختلف میکروکنترلر ARMSTM32F407 را آموزش خواهند دید. لازم به ذکر هست. گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا برای شرکت کنندگانی که در بازه زمانی ۴ ماه بعد از خرید ویدئوها موفق به انجام پروژه پایانی شوند؛ صادر خواهد شد.

62
850,000 تومان

آموزش میکروکنترلر STM8

میکروکنترلر STM8 از جمله میکروهای پرکاربرد و قیمت مناسب در صنعت می باشد که این روزها مورد استفاده در بسیاری از پروژه ها می باشد. در این دوره ویدیویی قصد داریم تا صفر تا صد راه اندازی میکروکنترلر STM8 را فرا بگیریم و بصورت عملی و سخت افزاری با این میکروکنترلر کار کنیم.

27
840,000 تومان

آموزش میکروکنترلر ARMSTM32 پیشرفته

شرکت کنندگان در دوره ویدئویی ARMSTM32 پیشرفته نحوه راه اندازی پروتکل های ارتباطی پرکاربرد از جمله LAN، CAN، I2C،USART،… را آموزش می بینند. لازم به ذکر هست. گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا برای شرکت کنندگانی که در بازه زمانی ۴ ماه بعد از خرید ویدئوها موفق به انجام پروژه پایانی شوند؛ صادر خواهد شد.

74
790,000 تومان

آموزش نرم افزار Altium Designer پیشرفته

در دوره ویدئویی طراحی برد با نرم افزار Altium Designer شرکت کنندگان صفر تا صد طراحی بردهای مولتی لیر و فرکانس بالا را فرا خواهند گرفت. از جمله پروژه های انجام شده در طول دوره طراحی برد ۶ لایه و ۱۴ لایه می باشد. لازم به ذکر هست که گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا برای شرکت کنندگان در دوره ویدئویی که نمره لازم در آزمون پایانی را کسب کنند،صادر خواهد شد.

64
780,000 تومان

آموزش میکروکنترلر AVR

در این دوره ویدیویی به صورت کاملا پروژه محور و سخت افزاری به آموزش میکروکنترلر AVR پرداخته شده است. دانشجویان در پایان دوره میتوانند واحد های اصلی میکروکنترلر AVR اعم از (I/O,ADC,Timer,Interrupt,usart,spi) را به صورت سخت افزاری راه اندازی کنند.لازم به ذکر است در صورت ارسال پروژه پایانی در بازه زمانی چهار ماه بعد از دریافت ویدیو و کسب نمره لازم در پروژه پایانی گواهینامه فنی و حرفه ای نیرا برای شما صادر خواهد شد.

68
780,000 تومان

آموزش برنامه نویسی Embedded Python

در دوره برنامه نویسی Embedded Python فراگیران زبان برنامه نویسی پایتون را با رویکرد استفاده در سیستم های نهفته فرا میگیرند. رنکته مهم این است که پس از پایان هر پروژه مدرس آن را بر روی برد iot kit پیاده سازی میکنند و دانشجویان به صورت سخت افزاری نیز نتایج پروژه را مشاهده خواهند کرد . در پایان دوره در صورت انجام پروژه پایانی و کسب امتیاز مورد نظر گواهینامه فنی و حرفه ای نیرا نیز برای شما صادر خواهد شد.

36
690,000 تومان

آموزش برنامه نویسی Embedded C پیشرفته

شما در این دوره  ویدیویی برنامه نویسی بر روی تراشه های برنامه پذیر از جمله میکروکنترلرها را در سطح پیشرفته آموزش خواهید دید و با انواع اشاره گر و ساختمان داده و استاندارد های برنامه نویسی آشنا خواهید شد .در پایان دوره در صورت انجام پروژه پایانی و کسب امتیاز مورد نظر گواهینامه فنی و حرفه ای نیرا نیز برای شما صادر خواهد شد.

97
690,000 تومان

مهارت افزایی Embedded C مقدماتی

در دوره پکیج ویدیویی مهارت افزایی Embedded C مقدماتی قصد داریم تا مهارت برنامه نویسی فراگیرن در زمینه Embedded C را ارتقا دهیم. برای این منظور ۳۴ پروژه از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته تدوین و آماده سازی شده اند تا فراگیران بتوانند مرحله به مرحله مهارت های خود را در زمینه برنامه نویسی گسترش دهند.

56
670,000 تومان

آموزش برنامه نویسی Arduino

اطلاعات مربوط به این ویدئوی آموزشیمعرفی دورهفایل های مورد نیازمعرفی دوره در آموزش برنامه نویسی Arduino، سرفصل و مباحث آموزشی…
46
640,000 تومان

آموزش نرم افزار Altium Designer

در دوره ویدئویی طراحی برد با نرم افزار Altium Designer شرکت کنندگان صفر تا صد طراحی شماتیک و pcb بردهای تک لایه و دولایه را فرا خواهند گرفت. لازم به ذکر هست که گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا برای شرکت کنندگان در دوره ویدئویی که نمره لازم در آزمون پایانی را کسب کنند،صادر خواهد شد. رعایت ملاحظات طراحی برد، پلیسمنت مناسب قطعات،طراحی فوت پرینت و کتابخانه،…. از مباحث مهم مورد تدریس دراین دوره میباشند.

107
640,000 تومان

آموزش برنامه نویسی Embedded C مقدماتی

در دوره ویدئویی آموزش برنامه نویسی Embedded c مقدماتی شرکت کنندگان زبان برنامه نویسی c را بر پایه ی میکروکنترلر آموزش میبینند.همچنین نحوه راه اندازی پریفرال های مختلف مانند LCD، Keypad،۷segment،… بوسیله واحد I/O میکروکنترلر AVR از جمله موارد تدریس شده می باشد. لازم به ذکر هست که گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا برای شرکت کنندگان در دوره ویدئویی که نمره لازم در آزمون پایانی را کسب کنند،صادر خواهد شد.

172
640,000 تومان

آموزش راه اندازی ماژول های ارتباطی Wireless توسط AVR

در این دوره آموزشی نحوه راه اندازی ماژول های ارتباطی Wireless بوسیله میکروکنترلر AVR ، در طی پروژه های برنامه نویسی و سخت افزاری آموزش داده میشود. همچنین با انواع فرستنده های رادیویی RF و ماژول های پر کاربردهای RF آشنا خواهید شد. در پایان دوره در صورت موفقیت در پروژه نهایی گواهی فنی و حرفه ای نیرا سیستم نیز برای شما صادر خواهد شد .

51
595,000 تومان

آموزش پروژه های اینترنت اشیا مبتنی بر ماژول ESP8266

در این ویدیو آموزشی شما به کمک پیاده سازی پروژه های اینترنت اشیا مبتنی بر ماژول ESP8266 برنامه نویسی در این زمینه را نیز آموزش خواهید دید و برای افرادی که به اینترنت اشیا علاقه دارند شروع بسیار خوبی خواهد بود لازم به ذکر هست که گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا برای شرکت کنندگان در دوره ویدئویی که نمره لازم در آزمون پایانی را کسب کنند،صادر خواهد شد.

50
595,000 تومان

آموزش ICDL

در دوره ویدئویی آموزش ICDL شرکت کنندگان کار با نرم افزارهای کاربردی Word، Excel،Power point، Access فرا خواهند گرفت. همچنین برای شرکت کنندگانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون پایانی شوند گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا صادر خواهدشد.

3
490,000 تومان

آموزش سیستم های اعلام سرقت و دزدگیر

امروزه بازارکار مشاغل حوزه حفاظت و امنیت بسیار پر درآمد است چرا که بسیاری از شرکت ها و مراکز مختلف و حتی منازل از سیستم های اعلام سرقت و دزدگیر برای امنیت محل مورد نظر خود استفاده میکنند در این دوره ویدیویی به معرفی کلی یک سیستم دزدگیر و آموزش نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی و سیم کشی دزدگیر اماکن و نصب دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری و تنظیمات آن و بسیاری از موارد جزئی تر و کاربردی تر پرداخته  شده است لازم به ذکر است که پس از گذراندن دوره و موفقیت در پروژه پایانی، گواهینامه فنی و حرفه ای نیرا نیز برای شما صادر خواهد شد.

9
440,000 تومان

موفقیت در مصاحبه شغلی

همانطور که میدانید در یک مصاحبه شغلی داشتن یک رفتار حرفه ای برای ابراز توانمندی های فنی و تخصصی بسیار مهم است و میتواند برای شما سرنوشت ساز باشد. در این دوره ویدیویی به بررسی زبان بدن در این نوع جلسات و نحوه گفتوگو و بیان مهارت ها ،تخصص و تجربه کاری و نوع آداب و معاشرت و خط قرمز های جلسه مصاحبه و نکات کلیدی آن و ……پرداخته شده است. با گذراندن این دوره قطعا دید بهتری به جلسات مصاحبه کاری پیدا خواهید کرد و رفتار بهتری هم میتوانید ارائه دهید.

58
160,000 تومان

آموزش نرم افزار Power Point

در دوره ویدئویی آموزش نرم افزار power point، دکتر آهنگری مدرس دوره به انجام پروژه و تدریس نحوه ی ارائه مطالب، استفاده از تصاویر و ویدیوها در اسلایدها و… میپردازند.  لازم به ذکر هست که گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا برای شرکت کنندگان در دوره ویدئویی، که نمره لازم در آزمون پایانی را کسب کنند صادر خواهد شد.

1
150,000 تومان

آموزش نرم افزار Access

شرکت کنندگان در دوره ویدئویی آموزش Access با مفاهیم تحلیل پایگاه داده، مرتب سازی و فیلتر داده ها، استفاده از ماکرو، ایجاد گزارش و…. آشنا شده و به استفاده کاربردی از آنها میپردازند. لازم به ذکر هست؛ برای شرکت کنندگانی که نمره قبولی در آزمون را کسب کنند گواهینامه فنی و حرفه ای نیرا صادر خواهد شد.

1
150,000 تومان

آموزش نرم افزار Excel

در دوره ویدئویی آموزش نرم افزار Excel، شرکت کنندگان با فرمول نویسی، وارد کردن اطلاعات، ترسیم نمودارها و جداول مختلف و… آشنا شده واستفاده کاربردی از آنها را آموزش میبینند. لازم به ذکر هست که گواهینامه فنی و حرفه ای آموزشگاه نیرا برای شرکت کنندگانی که نمره قبولی در آزمون پایانی را کسب کنند صادر خواهد شد.

5
150,000 تومان

آموزش نرم افزار Word

شرکت‌کنندگان در دوره ویدیویی آموزش نرم افزار Word با نحوۀ ویرایش متن‌ها، قالب‌بندی صفحه، تنظیمات مربوط به پاراگراف‌ها و… آشنا  می‌شوند. لازم به ذکر است که برای شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمرۀ قبولی در آزمون پایانی شوند، گواهینامه فنی و حرفه‌ای نیرا صادر خواهد شد.

0
150,000 تومان

آموزش اصول رزومه نویسی

برای ورود به یک موقعیت شغلی اولین موردی که باید به آن توجه کرد نوشتن رزومه ی اثر بخش  و مفید می باشد.در این ویدئوی آموزشی ، کلیه تکنیک ها و مهارت های لازم برای نوشتن یک رزومه جامع و اثر بخش برای ابراز توانمندی های فنی و تخصصی توسط مهندس محسن رضوانیان، مشاور کسب و کار آموزش داده می شود.

20
120,000 تومان

نقشه راه مهندسی برق

در این ویدئو قصد داریم تا بازارکار مهندسی برق تحلیل کرده و چالش هایی که مخاطب برای ورود به این بازار با آنها روبرو است را بررسی کنیم.

194
رایگان!

آموزش الکترونیک کاربردی (فصل دوم)

در این دوره ویدیویی به صورت مفهومی به بررسی رفتار دیود در بایاس مستقیم و معکوس و رفتار انواع دیود مثل زنر ، فوتو دیود،دیود خازنی ،دیود شاتکی و led و همچنین بررسی ساختمان ترانزیستورها و نحوه عملکرد آن ها پرداخته شده است در اصل این دوره کامل کننده دوره ویدیویی الکترونیک کاربردی (فصل یک) میباشد و حتما پیشنهاد میشود قبل از دیدن ویدیو های این دوره مروری بر مطالب الکترونیک کاربردی (فصل اول ) داشته باشد لازم به ذکر است در صورت موفقیت در امتحان پایانی گواهینامه فنی و حرفه ای این دوره نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

193
رایگان!

آموزش الکترونیک کاربردی (فصل اول)

در این دوره ویدیویی به آموزش مفاهیم ابتدایی الکترونیک که شامل معرفی نیمه هادی ها ، پیوند p-n ،نحوه ی عملکرد این پیوند ،ساختار دیود ،یکسوسازی و نمودار جریان و ولتاژدیود و…..پرداخته شده است همانطور که میدانید الکترونیک جزو پایه ای ترین و مهمترین دروس رشته برق می باشد پس یادگیری مفهومی این درس می تواند کمک زیادی به فراگیری دیگر مباحث این رشته کند. در صورت موفقیت در امتحان گواهینامه فنی حرفه ای این دوره نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

381
رایگان!