آشنایی با کارگاه

مرکز آموزش نیراسیستم با همکاری و مشارکت مرکز آموزش های آزاد دانشکده فنی حرفه ای ولی عصر (عج) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی اصول رزومه نویسی نموده است:

طبق آمار به طور متوسط هر کارفرما ۸۰ درصد رزومه ها را در مرحله اول فیلتر می کند!!! پس اگر می خواهید جز ۲۰ درصدی باشید که کارفرمارا متقاعد می کند تا از بین صدها داوطلب، شما را برای شرکت در مصاحبه انتخاب کند؛ حتما در این کارگاه شرکت کنید.

 

لازم به ذکر است شرکت کنندگان در این کارگاه گواهینامه معتبر مرکز آموزش های آزاد را دریافت خواهند کرد .

 

در این کارگاه یاد می گیریم:

 آشنایی با ساختار رزومه نویسی 

 تفاوت CV و رزومه

 قالب های استاندارد برای رزومه 

 تحلیل و بررسی رزومه های متعدد

 چگونه یک رزومه مناسب داشته باشیم

 

مدرس کارگاه

مهندس محسن رضوانیان | عضو موسسه بین المللی IEEE و مدرس دانشگاه فنی و حرفه ای

 

 

 

 

 

مخاطبین کارگاه

کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای ، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های فنی مهندسی و عموم علاقمندان و افرادی که در جست و جوی یک شغل مناسب هستند.

 

 

محل برگزاری کارگاه

تهران_کیانشهر_میدان امام رضا (ع)_خیابان آل ابراهیم_دانشکده فنی و حرفه ای دختران تهران ولی عصر (عج)

ساعت برگزاری کارگاه

13:30 الی 16

گواهینامه

به شرکت کنندگان در کارگاه گواهی معتبر دانشگاه فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد.

رزومه یک مدرک چند صفحه ای می باشد که خلاصه ای از سوابق کاری و تحصیلات و مشخصات فرد در آن نوشته شده و معمولا برای استخدام و گزینش (خصوصا در مواردی که مصاحبه ای وجود دارد) کاربرد دارد. یعنی فرد از این طریق سوابق خود را به محلی که تمایل دارد استخدام شود یا به دانشگاهی که داوطلب ادامه تحصیل در آن است، ارائه می دهد.

نخستین گام در یافتن شغل مناسب، داشتن رزومه است. رزومه هویت حرفه‌ای ما را با گفتن مهارت‌ها، دست‌آوردها، تجارب کاری و تحصیلات به استخدام کننده منتقل می‌کند.  در واقع رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیت های شغلیتان به خواننده ارائه کند. از این حیث رزومه جنبه ی تبلیغاتی دارد و دقیقا مشابه ویترین یک فروشگاه میباشد همانطور که شما هیچگاه وارد فروشگاه هایی که ویترین مناسب ندارد نمی شوید کارفرمایان نیز رزومه های غیر شکیل و نامرتب را اصلا مطالعه نمی کنند.

حال این‌که چگونه از خود و توانمندی‌هایمان بگوییم که بتوانیم او را متقاعد کنیم « بهترین گزینه » برای گرفتن شغل مورد نظر هستیم، اهمیت نوشتن رزومه را بالا می‌برد. 

به یاد داشته باشید که رزومه‌ی شما، تمام آن چیزی است که استخدام کننده در دست دارد و او کم‌تر از 30 ثانیه برای خواندن آن وقت می‌گذارد؛ اگر مطالب رزومه شما نتواند سریع توجه او را جلب کند، رزومه رد می‌شود و شخص دیگری برای مصاحبه دعوت خواهد شد. 

گزارش برگزاری کارگاه

گالری تصاویر کارگاه