آشنایی با کارگاه

مرکز آموزش نیراسیستم با همکاری و مشارکت دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی رفتارشناسی در امور اداری نموده است :

کارگاه آموزشی رفتارشناسی در امور اداری

این کارگاه آموزشی در مدت زمان 30 ساعت در روز های شنبه الی چهارشنبه به مدت سه هفته (30 تیر الی 16 مرداد ماه) برگزار میگردد. طی این مدت مخاطبان با آیین نگارش اداری، اخلاق اداری و امنیت و حفاظت اطلاعات آشنا خواهند شد.

 

 

لازم به ذکر است شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی گواهینامه معتبر

دانشگاه فنی و حرفه ای  را دریافت خواهند کرد.

مخاطبین کارگاه

کارشناسان و کارکنان سازمانی که به هر نحو با تهیه و تدوین مستندات و مکاتبات اداری و همچنین حفاظت آن  سروکار دارند.

محل برگزاری کارگاه

میدان امام حسین - روبروی ایستگاه BRT منتظری | دانشکده شمسی پور

ساعت برگزاری کارگاه

10 الی 12

گواهینامه

به شرکت کنندگان در کارگاه گواهی معتبر دانشگاه فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد.

سازمانهای اداری به اقتضای هدفی که دارند و وظایفی که ملزم به انجام آن هستند به فعالیت می پردازند. حاصل کوشش و فعالیت این سازمان ها بصورت اوراق و اسنادی در می آید که مجموعه آن پرونده و سابقه موضوع مربوط را تشکیل می دهد، این مکاتبات و اسناد که بطور مستمر و متوالی بوجود می آیند چگونگی اقدامات و نحوه انجام عمل هر مورد و موضوع را شامل بوده و در اینصورت اسناد ذی قیمت و ارزنده ای هستند که با صرف وقت و پرداخت هزینه های مادی و کوشش های انسانی به دست آمده اند و ضرورت دارد که با علاقمندی و برمبنای علمی، آنها را طبقه بندی و تنظیم و بالاخره حفظ و نگهداری نمود. شیوه نگارش ویا فن نویسندگی که معمولاً نامه های خصوصی واداری وحتی کتب ومقالات را شامل می شود ، متاسفانه از ابتدای سوادآموزی وتا زمان بهره برداری مورد توجه واقع نشده است ودر نتیجه این امر، ضعف در نوشتار اداری در گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاهی نیز دیده می شود. از سوی دیگر در خوب نوشتن وبیان مطالب به صورت درست وروان، غالباً به نادرست اینطور تصور می شود که این فن خاص گروهی است که ذوق آن را داشته ویا در رشته های خاصی مثلاً زبان وادبیات فارسی تحصیل نموده باشند و به باقی افراد ایرادی وارد نخواهد بود. براین اساس در این دوره تلاش می شود ضمن تشریح و بیان اصول و تکنیک های نگارش صحیح فارسی، به بیان رویه ها و روال های رسمی و اداری نگارش اداری نیز پرداخته شود.

گزارش برگزاری کارگاه

گالری تصاویر کارگاه